Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Lewin Kłodzki - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych(Lewin Kłodzki + 43 km)

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka   = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym- o powierzchni ok 440M2 oraz budynekiem produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko(Lewin Kłodzki + 27 km)

239 400 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż centrum kłodzka Wojska Polskiego 1 Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Kłodzka przy głównym ciągu handlowym miasta. Miejsce idealne na własny biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Czermna,Kudowa-Zdrój(Lewin Kłodzki + 6 km)

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 43,50m.kw. Piętro: 0 z 2 Przeznaczenie: handlowo-usługowe, biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja Cena: 289 000.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych(Lewin Kłodzki + 43 km)

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Niepodległości

Nowa Ruda(Lewin Kłodzki + 25 km)

2 000 000 zł1 832 m² 1 091,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum miasta: - w sąsiedztwie instytucji publicznych, - z parkingiem na terenie, - pod inwestycję usługowo-mieszkalną. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zdrojowa

Zakrze,Kudowa-Zdrój(Lewin Kłodzki + 6 km)

85 000 zł13,81 m² 6 154,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Zdrojowa Powierzchnia: 13,81 m.kw. Piętro: -1 z 4 Przeznaczenie: biurowe Media: prąd Cena: 85 000 zł Opis: na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Wałbrzych(Lewin Kłodzki + 43 km)

99 000 zł55,90 m² 1 771,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym biurze. Lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy W samym centrum miasta. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55.90 m2 z bezpośrednim wejściem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych(Lewin Kłodzki + 43 km)

330 000 zł113,57 m² 2 905,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy w centrum dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Lokal jednopoziomowy na parterze składający się z sali sprzedażowej, magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych(Lewin Kłodzki + 43 km)

115 000 zł23 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 23 m , położony w atrakcyjnej części Nowego Miasta. Lokal utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Świdnicka

Nowa Ruda(Lewin Kłodzki + 25 km)

37 500 zł47 m² 797,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach konkursu organizowanego przez syndyka jest prawo własności udziału w udziału w wysokości jedna druga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Lewin Kłodzki

Lewin Kłodzki,dolnośląskie

120 000 zł54 m² 2 214,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możliwość zrobienia dwóch niezależnych lokali.Nieruchomość złożona z: sala sprzedażowa 33 m.kw sala sprzedażowa 11 m.kw pomieszczenie socjalne 5 m.kw wc 1,2 m.kw pomieszczenie 4 m.kw W skład.